Szkolenia z zakresu UE

Eksperci ADM Consulting Group stanowią zespół najlepszych specjalistów w swojej branży. Wiedza, którą posiadają zdobyta została dzięki wieloletniej praktyce. Nasze działania związane z rozwojem kapitału ludzkiego podzielone zostały na 3 główne grupy:

Szkolenia zamknięte

Wariant stworzony z myślą o najbardziej wymagającym Kliencie. Szkolenie zamknięte jest to produkt tzw. „szyty na miarę”. Szkolenia prowadzimy dla dowolnej liczby słuchaczy w wybranej przez Klienta formule. Najczęściej szkolimy w tej formule doradców Banków i Instytucji Finansowych oraz członków Stowarzyszeń i Organizacji Przedsiębiorców.

Szkolenia otwarte

Szkolenia otwarte prowadzimy metodami aktywnymi w grupach ok. 30 osób. Specjaliści prowadzący zajęcia są ekspertami w swoich dziedzinach z doświadczeniem w realizacji projektów szkoleniowo-doradczych w biznesie. Podczas zajęć rozwijamy predyspozycje oraz stwarzamy okazje do wymiany opinii i konfrontacji nowych wiadomości z doświadczeniami uczestników.

Szkolenia otwarte organizowane są cyklicznie w największych miastach Polski a ich tematyka określana jest z jednej strony w odpowiedzi na sygnały płynące z rynku, z drugiej zaś strony zawsze wynika z doświadczania zawodowego naszych ekspertów.

Konferencje tematyczne

Spotkania o zasięgu ogólnopolskim zrealizowane przy współudziale gości specjalnych dotyczące szeroko pojętego wsparcia biznesu i usprawniania procesów inwestycyjnych w przedsiębiorstwach. Celem konferencji jest prezentacja najnowszych możliwości oraz innowacyjnych rozwiązań w biznesie. Wartością dodaną jest możliwość nawiązania kontaktów biznesowych przez uczestników konferencji. Do tej pory zrealizowaliśmy blisko 100 konferencji z takim partnerami, jak Europejska Fundacja Wspierania Innowacji i Przedsiębiorczości, Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna, BOŚ Bank SA, mBank (dawniej BRE Bank SA), Bank Zachodni WBK, Kredyt Bank SA, Pentor Research International, Dom Maklerski IDM SA, Bank BPH SA, Material ConneXion Cologne.

Poznaj Historie Sukcesu

Poznaj Nasze Referencje

Skontaktuj się z nami

Oddział Warszawa
ul. Wołoska 22,
02-675 Warszawa
tel. /+48 22/ 395 68 20
biuro@admgroup.pl

Oddział Gdynia
ul. Śląska 21,
81-319 Gdynia
tel. /+48 58/ 781 97 56
fax /+48 58/ 781 97 54
biuro@admgroup.pl

Oddział Wrocław
ul. Strzegomska 138,
54-429 Wrocław
tel. /+48/ 508 582 593
biuro@admgroup.pl