Jako firma świadcząca usługi doradztwa gospodarczego wspieramy naszych Klientów w podejmowaniu kluczowych decyzji dotyczących realizowanych inwestycji. Dlatego naszym największym sukcesem jest sukces każdego z projektów, które mieliśmy okazję realizować razem z naszymi klientami.

O nas

ADM Consulting Group S.A. to spółka świadcząca wysokospecjalistyczne usługi doradcze m.in. dla sektora przedsiębiorstw, jednostek naukowych oraz samorządowych. Obszary naszych specjalizacji to doradztwo w zakresie pozyskiwania finansowania inwestycji rozwojowych (dotacje UE, kredyty bankowe), doradztwo biznesowe, wsparcie w zakresie B+R i komercjalizacji, kojarzenie partnerów biznesowych, szkolenia biznesowe oraz przeprowadzanie badań i analiz rynkowych.

Oprócz świadczenia profesjonalnych usług doradczych, ADM Consulting Group S.A. pełni również opiniotwórczą rolę na rynku konsultingu gospodarczego. Członkowie naszego zespołu uczestniczą w licznych konferencjach i seminariach tematycznych jako eksperci, chętnie dzieląc się swoją wiedzą, doświadczeniem i zdobytym know-how. Podczas takich spotkań  nie tylko prezentujemy możliwości jakie niosą za sobą różnorodne formy i źródła finansowania, ale często inspirujemy do nowego spojrzenia i podnoszenia poziomu innowacyjności w polskich przedsiębiorstwach wyzwalając w pełni drzemiący w nich potencjał.  Jako eksperci, występujemy również w wielu audycjach radiowych, tv, podczas paneli dyskusyjnych czy obradach jury w konkursach przedsiębiorczości. Na naszym koncie są również liczne publikacje i wywiady w prestiżowych czasopismach. Wraz z Magazynem Fundusze Europejskie wydaliśmy obszerny poradnik beneficjenta w kilku odcinkach. Również jako pierwsi wydaliśmy kompleksowy raport podsumowujący perspektywę unijną 2007-2013 wraz z odniesieniem do prognozy na perspektywę 2014-2020. Ten obszerny, szczegółowy raport obiektywnie i rzeczowo prezentuje wszystkie programy unijne wraz z oceną ich realizacji w Polsce oraz daje cenne wskazówki zarówno dla administracji odpowiedzialnej za kształtowanie nowych programów wsparcia jak i dla chętnych do skorzystania z dotacji w latach 2014-2020.

Dlaczego warto nas wybrać?

O skuteczności naszej pracy świadczą liczby

1008
Zrealizowane projekty

>93%
Skuteczność pozyskiwania środków

2 236 850 000PLN
Wartość pozyskanego dofinansowania

Jednak najcenniejszym aspektem naszej pracy jest fakt, iż za powyższymi liczbami kryją się liczne Historie Sukcesu. Jako firma świadcząca usługi doradztwa gospodarczego wspieramy naszych Klientów w podejmowaniu kluczowych decyzji dotyczących realizowanych inwestycji. Dlatego też naszym największym sukcesem jest sukces każdego z projektów, które mieliśmy okazję realizować razem z naszymi Klientami.

Poznaj Historie Sukcesu

Poznaj Nasze Referencje

Nasza skuteczność została doceniona przez wiele wydawnictw biznesowych, w tym m.in. przez miesięczniki Forbes i Fundusze Europejskie, które uplasowały nas w ścisłej czołówce rankingów firm doradczych w Polsce. Mieliśmy przyjemność być laureatem wielu konkursów i wyróżnień, m.in.:

Magazyn Forbes

Raport - Rynek usług doradczych (2010r.) 1 miejsce w kategorii: Regionalne Programy Operacyjne

Magazyn Fundusze Europejskie

Czołowe pozycje w corocznych rankingach, w licznych kategoriach, m.in: 1 miejsce w kategorii: Kredyt Technologiczny (2014r.)

Najwyższa jakość Quality International 2012

Godło "Najwyższa jakość Quality International 2012" w kategorii QI Services - usługi najwyższej jakości. Certyfikat przyznawany przez ForumBiznesu.pl oraz Biznes Trendy.

Poznaj przyczyny naszej skuteczności:

Doświadczenie

Spółka ADM Consulting Group została powołana w 2007 roku przez grupę ekspertów zajmujących się doradztwem biznesowym. Jednakże założyciele spółki współtworzyli polski rynek doradztwa w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych już od 2002 roku.
Więcej

Struktura Organizacyjna

Zgodnie z przyjętym na początku działalności celem – kompleksowość oraz najwyższa jakość usług, ustalone zostały wewnętrzne standardy umożliwiające osiągnięcie w/w założeń. Każdy projekt jest prowadzony wg wypracowanych przez lata procedur. Aby je wzmocnić spółka wdrożyła w 2014 roku system ISO zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2009.
Więcej

Zespół

Kluczowym aspektem organizacji ADM Consulting Group S.A. jest własny, budowany przez wiele lat, zespół wykwalifikowanych ekspertów, funkcjonujący w ramach trzech wyspecjalizowanych działów. Co ważne, wszyscy eksperci są  etatowymi pracownikami firmy, co jest wyróżnikiem ADM Consulting Group na rynku usług doradczych. To m.in. dzięki kumulacji wiedzy, umiejętności i doświadczeń członków szerokiego Zespołu, ADM Consulting Group posiada zdecydowane przewagi konkurencyjne.
Więcej

Nasi partnerzy

Od początku działalności budujemy szerokie zaplecze podmiotów partnerskich, które w ramach realizowanych projektów uzupełniają nasze kompetencje w dziedzinie: nauki, badań i rozwoju, jak również w obszarze: biznesu, finansów i technologii.
Więcej

Skontaktuj się z nami

Oddział Warszawa
ul. Wołoska 22,
02-675 Warszawa
tel. /+48 22/ 395 68 20
biuro@admgroup.pl

Oddział Gdynia
ul. Śląska 21,
81-319 Gdynia
tel. /+48 58/ 781 97 56
fax /+48 58/ 781 97 54
biuro@admgroup.pl

Oddział Wrocław
ul. Strzegomska 138,
54-429 Wrocław
tel. /+48/ 508 582 593
biuro@admgroup.pl